NĚCO MÁLO O NÁS

Jsme dva kamarádi, kteří se nebojí těžké práce a postarají se o Váš les.

Fotografie vyžínání
Fotografie prořezávka
Fotografie vyžínání
Fotografie vyžínání
Fotografie cesty

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Už od dětských let jsme oba trávili v lese mnoho času. Ať už prací ve vlastním nebo u známých a kamarádů. Proto nám práce v lese nikdy nebyla cizí a umět se postavit k těžké práci bylo součástí naší výchovy. Sekeru jsme měli poprvé v ruce snad už ve školce a o motorové pile radši ani mluvit nebudeme.

SEZNÁMENÍ

Jenže společné jsme neměli pouze zkušenosti s prací v lese, kromě toho jsme měli oba dva také dobrý vztah ke sportu. Poznali jsme se asi před 15 lety díky společné vášni k basketbalu a naše kamarádství vzniklé při této příležitosti nám vydrželo až dodnes.

PRÁCE V LESE

Není to tak dávno, co jsme zjistili, že kromě basketbalu nás oba také baví práce v lese. Čirou náhodou se nám vyskytla příležitost si osobně vytěžit nějaké to palivové dřevo pro vlastní potřebu domů a tak jsme se domluvili na vzájemné výpomoci. Po této zkušenosti nás naše spolupráce v lese tolik nadchla, že jsme se o tuto činnost začali více zajímat. Postupně jsme znovuobjevovali již dříve získané a současně nabírali nové zkušenosti, které nám umožnily si vytvořit poměrně široký rozhled o problematice lesního hospodářství.

NÁPAD

V konečném důsledku se nedávno v našich hlavách zrodil nápad, že bychom informace a zkušenosti získané při řešení naší vlastní životní situace mohli využít a zužitkovat i ve prospěch ostatním. Nápad byl na světě a my jsme pomalu začali realizovat náš nový podnikatelský záměr.

SOUČASNOST

Od té doby neuběhlo mnoho času, jsme teprve na začátku. Ale již dnes jsme schopní poskytnou širokou škálu lesních hospodářských služeb, které Vám pomůžou s udržením dlouhodobé kvality Vašeho lesa nebo se zajištěním topného paliva pro domácnost. Především Vám zjednoduší život.

NAŠE VIZE

Díky našemu dlouhodobému vztahu k lesu, odvádíme svoji práci kvalitně, protože si moc dobře uvědomujeme její důležitost. Lesy jsou známkou kvality zdraví našeho ekosystému, proto je nezbytné převzít zodpovědnost za jejich správu. A od toho jsme tady my, abychom Vám pomohli se postarat o Váš les. 

 "JSME DVA KAMARÁDI, KTEŘÍ SE NEBOJÍ TĚŽKÉ PRÁCE A POSTARAJÍ SE O VÁŠ LES."

Získejte více informací o našich službách.

Líbí se Vám naše stránky a služby?
Udělejte dobrý skutek a sdílejte svůj názor s ostatními.
Moc nám tím pomůžete.

Stačí pouze kliknout.

Děkujeme 🙂